YLKK moduliniai varikliai
YLKK serijos varikliai atitinka nacionalinį standartą GB755 ir atitinkamus IEC standartus. Variklio rėmas yra suvirintas iš plieninės plokštės, todėl pasižymi puikiu standumu ir atsparumu vibracijai. Jie pagaminti naudojant F izoliacijos konstrukciją ir VPI vakuuminio slėgio impregnavimo procesą. Nuolatinė užpildymo ir išleidimo guolių sistema užtikrina patogią priežiūrą.
Specifikacija
| Rėmo dydis | 355–710 (6 kV) /400-710 (10 tūkst.V) |
| Išvestis | 185kW-3150kW (6 kV)/220kW-2500kW(10kV) |
| Įtampa / dažnis | 6 kV, 10 kV / 50 Hz |
| Montavimo išdėstymas | IM V1 |
| Apsaugos laipsnis | IP44/IP54/IP55 |
| Aušinimo metodas | IC611/IC616 |
| Izoliacijos klasė | F |
| Aplinkos temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Montavimas ir bendri matmenys (6KV)
| Rėmo Nr. | stulpas | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 2300 | 1500 |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 2500 | 1650 m. |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180 m.
| 120 | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| 1800 m.
|
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320 m.
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| 2000 m.
|
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1100
| 3300
| 2200
|
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | ||||||||||
| 630
| 4 | 1600 | 1800 m. | 1700 m. | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 m. | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Pastaba: lentelėje pateikti duomenys skirti tik vartotojams susipažinti. Kilus neatitikimų su atsitiktiniu failu, pirmenybė teikiama atsitiktiniam failui.
Montavimas ir bendri matmenys (10KV)
| Rėmo Nr. | stulpas | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 2500 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 m. | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320 m.
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1200
| 3300
|
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 m. | 1700 m. | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 m. | 1300 | 3600 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Pastaba: lentelėje pateikti duomenys skirti tik vartotojams susipažinti. Kilus neatitikimų su atsitiktiniu failu, pirmenybė teikiama atsitiktiniam failui.







