YL moduliniai varikliai
YL serijos variklių rėmas suvirintas iš plieninės plokštės, todėl jie pasižymi puikiu standumu ir atsparumu vibracijai. Jie pagaminti naudojant F izoliacijos struktūrą ir VPI vakuuminio slėgio impregnavimo procesą. Nuolatinė pakrovimo ir iškrovimo guolių sistema užtikrina lengvą priežiūrą.
Specifikacija
| Rėmo dydis | 355–630 (6 kV), 400–630 (10 kV) |
| Išvestis | 220 kW–1250 kW (6 kV), 220 kW–1120 kW (10 kV) |
| Įtampa / dažnis | 6KV, 10KV / 50Hz |
| Montavimo išdėstymas | IM V1 |
| Apsaugos laipsnis | IP23 |
| Aušinimo metodas | IC01 |
| Izoliacijos klasė | F |
| Aplinkos temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Mūsų prekės atitinka nacionalinius akreditacijos reikalavimus, keliamus kvalifikuotiems, aukštos kokybės produktams, prieinamai kainai ir šiandien yra palankiai vertinamos žmonių visame pasaulyje. Mūsų prekės ir toliau tobulės užsakymo metu ir tikimės bendradarbiauti su jumis. Jei kuris nors iš šių produktų jus domina, praneškite mums. Mielai pateiksime jums kainos pasiūlymą, gavę išsamius jūsų poreikius.
Montavimas ir bendri matmenys (6KV)
| Rėmo Nr. | stulpas | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 m. |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 m. |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 m. | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 m. | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 m. | 1700 m. | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 m. | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Pastaba: lentelėje pateikti duomenys skirti tik naudotojo informacijai. Kilus neatitikimų su atsitiktiniu failu, pirmenybė teikiama atsitiktiniam failui.
Montavimas ir bendri matmenys (10KV)
| Rėmo Nr. | stulpas | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 m. |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 m. | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 m. | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 m. | 1700 m. | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 m. | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Pastaba: lentelėje pateikti duomenys skirti tik naudotojo informacijai. Kilus neatitikimų su atsitiktiniu failu, pirmenybė teikiama atsitiktiniam failui.






