IE2 efektyvumo variklis
Specifikacija
| Standartinis | IEC60034-30 |
| Rėmo dydis | 80-355 |
| Išvestis | 0,18 kW–355 kW |
| Efektyvumo klasė | IE2 |
| Įtampa / dažnis | ≤1000 V / 50 Hz, 60 Hz |
| Apsaugos laipsnis | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izoliacijos klasė / Temperatūros kilimo klasė | F\B |
| Montavimo išdėstymas | IV B3/IV B5/IV B35/IV V1 |
| Aplinkos temperatūra | -15°C -+40°C |
| Santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė nei 90 % | |
| Aukštis virš jūros lygio turėtų būti mažesnis nei 1000 m | |
| Aušinimo metodas | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Gamybos įranga
Užsakymo instrukcija
● Šis katalogas skirtas tik klientų informaciniams tikslams. Atsiprašome, bet jei bus kokių nors gaminio pakeitimų, iš anksto nebus daromos jokios papildomos pastabos.
● Užsakydami atkreipkite dėmesį į užsakymo duomenis, tokius kaip variklio modelio galia, įtampa, greitis, izoliacijos klasė, apsaugos klasė, įrengimo tipas ir kt.
● Galime pagal jūsų reikalavimus projektuoti ir gaminti specialius variklinius gaminius pagal individualų užsakymą.
1. Specialios įtampos, dažniai ir galios.
2. Speciali izoliacijos klasė ir apsaugos klasė;
3. Kairėje pusėje yra jungiamoji dėžutė, dvigubas veleno galas ir specialus velenas;
4. Aukštos temperatūros varikliai arba žemos temperatūros varikliai;
5. Naudoti kalnuotose vietovėse arba lauke.
6. Didesnė galia arba specialus aptarnavimo koeficientas.
7. Su PT100, PTC ir kt. šildytuvais, guoliais arba apvijomis.
8. Su kodavimo įrenginiu, izoliuotu guoliu arba izoliuoto guolio konstrukcija.
9. Kiti reikalavimai.









