Y serijos (IP23) aukštos įtampos trifazis asinchroninis indukcinis
Y serijos aukštos įtampos variklis yra trifazis asinchroninis indukcinis variklis su voverės narveliu. Variklio apsaugos klasė yra IP23, vardinė įtampa yra 6KV arba 10KV.
Specifikacija
| Rėmo dydis | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Nominali galia | 220 kW–5000 kW (6 kV), 250 kW–3550 kW (10 kV) |
| Energinio efektyvumo laipsniai | IE1 |
| Įtampa ir dažnis | 6 kV / 50 Hz, 10 kV / 50 Hz |
| Apsaugos laipsniai | IP23 |
| Izoliacijos laipsniai / Temperatūros kilimas | F |
| Įdiegimo metodas | B3 |
| Aplinkos temperatūra | -15 °C ~ +40 °C |
| Aušinimo metodas | IC01 |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Užsakymo informacija
● Šis katalogas skirtas tik informaciniam lapeliui vartotojams. Prašome atleisti, kad jei bus kokių nors produktų pakeitimų, tai nebus iš anksto nurodyta.
● Užsakydami atkreipkite dėmesį į vardinius duomenis, pvz., variklio tipą, galią, įtampą, greitį, izoliacijos klasę, apsaugos klasę, tvirtinimo būdą ir kt.
● Galime suprojektuoti ir pagaminti specialius variklius pagal kliento reikalavimus:
1. speciali įtampa, dažnis ir galia;
2. speciali izoliacijos klasė ir apsaugos klasė;
3. su gnybtų dėžute kairėje pusėje, dvigubais veleno galais ir specialiu velenu;
4. aukštos temperatūros variklis arba žemos temperatūros variklis;
5. naudojamas plynaukštėje arba lauke;
6. didesnės galios arba specialus eksploatavimo koeficientas;
7. su šildytuvu, PT100 guoliams arba apvijai, PTC ir pan.;
8. su kodavimo įrenginiu, izoliuotais guoliais arba izoliuota guolių konstrukcija;
9. su kitais reikalavimais.






