IE4 efektyvumo variklis
IE4 serijos varikliai yra narveliniai indukciniai varikliai, suprojektuoti pagal IEC standartus ir IE4 energijos vartojimo efektyvumą.
Specifikacija
| Standartinis | IEC60034-30 |
| Rėmo dydis | 80-355 |
| Išvestis | 0,75 kW–315 kW |
| Efektyvumo klasė | IE4 |
| Įtampa / dažnis | ≤1000 V / 50 Hz, 60 Hz |
| Apsaugos laipsnis | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izoliacijos klasė / Temperatūros kilimo klasė | F/B |
| Montavimo išdėstymas | IV B3/IV B5/IV B35/IV V1 |
| Aplinkos temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė nei 90 % | |
| Aukštis virš jūros lygio turėtų būti mažesnis nei 1000 m | |
| Aušinimo metodas | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Pakuotė
Užsakymo informacija
● Šis katalogas skirtas tik informaciniam lapeliui vartotojams. Prašome atleisti, kad jei bus kokių nors produktų pakeitimų, tai nebus iš anksto nurodyta.
● Užsakydami atkreipkite dėmesį į vardinius duomenis, pvz., variklio tipą, galią, įtampą, greitį, izoliacijos klasę, apsaugos klasę, tvirtinimo būdą ir kt.
● Galime suprojektuoti ir pagaminti specialius variklius pagal kliento reikalavimus:
1. Speciali įtampa, dažnis ir galia;
2. Speciali izoliacijos klasė ir apsaugos klasė;
3. Su gnybtų dėžute kairėje pusėje, dvigubais veleno galais ir specialiu velenu;
4. Aukštos temperatūros variklis arba žemos temperatūros variklis;
5. Naudojamas plynaukštėje arba lauke;
6. Didesnė galia arba specialus aptarnavimo koeficientas;
7. Su šildytuvu, PT100 guoliams arba apvijai, PTC ir pan.;
8. Su kodavimo įrenginiu, izoliuotais guoliais arba izoliuota guolių konstrukcija;
9. Su kitais reikalavimais.








