SCZ serijos sinchroniniai reluktansiniai varikliai
SCZ serijos sinchroniniai reluktansiniai varikliai yra nepriklausomai suprojektuoti. Variklis yra trifazis elektros variklis su magnetiškai anizotropine rotoriaus konstrukcija, atitinkantis IEC standartinį rėmo dydžio dizainą, kad patenkintų skirtingus klientų poreikius, ir gali tiekti IE5, IE4, IE3 serijos gaminius, įskaitant gryną sinchroninį reluktansinį variklį.
Specifikacija
| Standartinis | IEC60034 |
| Rėmo dydis | A80–315 mm |
| Nominali galia | 0,75 kW–200 kW |
| Laipsniai arba energijos vartojimo efektyvumas | IE5 |
| Įtampa ir dažnis | 400 V / 50 Hz |
| Apsaugos laipsniai | IP55 |
| Izoliacijos laipsniai / Temperatūros kilimas | F/B |
| Įdiegimo metodas | B3, B5, B35, V1 |
| Aplinkos temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė nei 90 % | |
| Aukštis virš jūros lygio turėtų būti mažesnis nei 1000 m | |
| Aušinimo metodas | IC411 |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Užsakymo informacija
● Šis katalogas skirtas tik informaciniam lapeliui vartotojams. Prašome atleisti, kad jei bus kokių nors produktų pakeitimų, tai nebus iš anksto nurodyta.
● Užsakydami atkreipkite dėmesį į vardinius duomenis, pvz., variklio tipą, galią, įtampą, greitį, izoliacijos klasę, apsaugos klasę, tvirtinimo būdą ir kt.
● Galime suprojektuoti ir pagaminti specialius variklius pagal kliento reikalavimus:
1. speciali įtampa, dažnis ir galia;
2. speciali izoliacijos klasė ir apsaugos klasė;
3. su gnybtų dėžute kairėje pusėje, dvigubais veleno galais ir specialiu velenu;
4. aukštos temperatūros variklis arba žemos temperatūros variklis;
5. naudojamas plynaukštėje arba lauke;
6. didesnės galios arba specialus eksploatavimo koeficientas;
7. su šildytuvu, PT100 guoliams arba apvijai, PTC ir pan.;
8. su kodavimo įrenginiu, izoliuotais guoliais arba izoliuota guolių konstrukcija;
9. su kitais reikalavimais.










