Slydimo žiedų varikliai
Techniniai duomenys
| Rėmo dydis | 280–800 mm |
| Išvestis | 75–3150 kW |
| Nominali įtampa | 380 V / 415 V / 660 V / 690 V / 1140 V / 3 kV / 3,3 kV / 6 kV / 6,6 kV / 10 kV / 10,5 kV / 11 kV |
| Montavimo išdėstymas | IM B3 |
| Apsaugos laipsnis | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Aušinimo metodas | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Polių skaičius | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Izoliacijos klasė | FH |
| Aplinkos temperatūra | Aukštis virš jūros lygio turi būti mažesnis nei 1000 m; -15 °C ~ +40 °C |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums







