IE5 efektyvumo variklis
IE5 serijos varikliai yra narveliniai indukciniai varikliai, suprojektuoti pagal IEC60034-30 standartus ir IE5 energijos vartojimo efektyvumą.
Specifikacija
| Standartinis | IEC60034-30 |
| Rėmo dydis | 80-355 |
| Išvestis | 0,75 kW–315 kW |
| Efektyvumo klasė | IE5 |
| Įtampa / dažnis | ≤1000 V / 50 Hz |
| Apsaugos laipsnis | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izoliacijos klasė / Temperatūros kilimo klasė | F/B |
| Montavimo išdėstymas | IV B3/IV B5/IV B35/IV V1 |
| Aplinkos temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė nei 90 % | |
| Aukštis virš jūros lygio turėtų būti mažesnis nei 1000 m | |
| Aušinimo metodas | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Gamyklos gamybos procesas
Užsakymo informacija
● Šis katalogas skirtas tik naudotojo informaciniams tikslams. Atsiprašome, bet jei bus kokių nors gaminio pakeitimų, iš anksto apie tai nebus daromos jokios papildomos pastabos.
● Užsakydami atkreipkite dėmesį į vardinius duomenis, pvz., variklio tipą, galią, įtampą, greitį, izoliacijos klasę, apsaugos klasę, tvirtinimo būdą ir kt.
● Galime suprojektuoti ir pagaminti specialius variklius pagal klientų reikalavimus taip:
1. specialios įtampos, dažniai ir galios
2. specialios izoliacijos ir apsaugos klasės
3. su kairiąja gnybtų dėžute, dvigubais velenų galais ir specialiais velenais
4. Aukštos temperatūros varikliai arba žemos temperatūros varikliai.
5. Naudojimas kalnuose arba lauke
6. Didesnė galia arba specialūs aptarnavimo koeficientai
7. su šildymu, guoliais arba apvijomis PT100, PTC ir kt.
8. su kodavimo įrenginiu, izoliuotais guoliais arba izoliuoto guolio konstrukcija.
9. Kiti reikalavimai.
Jei kuris nors iš šių punktų jus domina, praneškite mums. Gavę išsamias specifikacijas, mielai pateiksime jums kainos pasiūlymą. Turime savo specializuotus tyrimų ir plėtros inžinierius, kurie patenkins visus jūsų reikalavimus. Laukiame jūsų užklausų ir tikimės ateityje turėti galimybę bendradarbiauti. Kviečiame susipažinti su mūsų įmone.







