IE1 efektyvumo variklis
Specifikacija
| Standartinis | IEC60034-30 |
| Rėmo dydis | 80-355 |
| Išvestis | 0,18 kW–315 kW |
| Efektyvumo klasė | IE1 |
| Įtampa / dažnis | ≤1000 V / 50 Hz, 60 Hz |
| Apsaugos laipsnis | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izoliacijos klasė / Temperatūros kilimo klasė | F/B |
| Montavimo išdėstymas | IV B3/IV B5/IV B35/IV V1 |
| Aplinkos temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė nei 90 % | |
| Aukštis virš jūros lygio turėtų būti mažesnis nei 1000 m | |
| Aušinimo metodas | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Užsakymo informacija
● Šis katalogas skirtas tik naudotojo informaciniams tikslams. Atsiprašome, kad iš anksto nepranešėme apie bet kokius gaminių pakeitimus.
● Užsakydami nurodykite variklio tipą, galią, įtampą, greitį, izoliacijos klasę, apsaugos klasę, tvirtinimo būdą ir kt.
● Galime suprojektuoti ir pagaminti specialius variklius pagal klientų reikalavimus:
1. speciali įtampa, dažnis ir galia
2. specialios izoliacijos ir apsaugos klasės
3. su kairiąja gnybtų dėžute, dvigubais velenų galais ir specialiais velenais
4. Aukštos arba žemos temperatūros varikliai.
5. Dideliame aukštyje arba lauke
6. Didesnė galia arba specialūs aptarnavimo koeficientai
7. su šildymu, guoliais arba apvijomis PT100, PTC ir kt.
8. su kodavimo įrenginiu, izoliuotais guoliais arba izoliuoto guolio konstrukcija
9. Kiti reikalavimai.









