YVF keitikliu maitinami varikliai
YVF serijos varikliuose naudojama voverės formos rotoriaus konstrukcija su atskiru ašinio srauto ventiliatoriumi, užtikrinančiu gerą aušinimo efektą esant skirtingam greičiui.
Specifikacija
| Rėmo dydis | 80-355 |
| Išvestis | 0,75 kW–355 kW |
| Įtampa / dažnis | ≤1000 V / 50 Hz, 60 Hz |
| Veikimo zona pastoviam sukimo momentui ir veikimo zona pastoviai galiai | 5–50 Hz ir 50–100 Hz |
| Apsaugos laipsnis | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izoliacijos klasė / Temperatūros kilimo klasė | F/B |
| Montavimo išdėstymas | IV B3/IV B5/IV B35/IV V1 |
| Aplinkos temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė nei 90% | |
| Aukštis virš jūros lygio turi būti mažesnis nei 1000 m. Aušinimas | |
| Aušinimo metodas | IC416 |
| Pareiga | S1 |
| Paslaugų koeficientas | 1.0 |
Užsakymo informacija
● Šis katalogas skirtas tik informaciniam lapeliui vartotojams. Prašome atleisti, kad jei bus kokių nors produktų pakeitimų, tai nebus iš anksto nurodyta.
● Užsakydami atkreipkite dėmesį į vardinius duomenis, pvz., variklio tipą, galią, įtampą, greitį, izoliacijos klasę, apsaugos klasę, tvirtinimo būdą ir kt.
● Galime suprojektuoti ir pagaminti specialius variklius pagal kliento reikalavimus:
1. speciali įtampa, dažnis ir galia;
2. speciali izoliacijos klasė ir apsaugos klasė;
3. su gnybtų dėžute kairėje pusėje, dvigubais veleno galais ir specialiu velenu;
4. aukštos temperatūros variklis arba žemos temperatūros variklis;
5. naudojamas plynaukštėje arba lauke;
6. didesnės galios arba specialus eksploatavimo koeficientas;
7. su šildytuvu, PT100 guoliams arba apvijai, PTC ir pan.;
8. su kodavimo įrenginiu, izoliuotais guoliais arba izoliuota guolių konstrukcija;
9. su kitais reikalavimais.








